Usługi hostingowe i cloud

Serwer to miejsce, gdzie przechowywane są wszystkie dane i pliki związane z daną platformą internetową. Jest podstawą do powstania i funkcjonowania serwisu www.

Poza oprogramowaniem zapewniamy kompletną i bezpieczną infrastrukturę serwerową. Na etapie testowym, i po wdrożeniu platformy. Oferujemy stabilny hosting tradycyjny lub cloudhosting, niezawodny, w pełni dopasowany do pracy Państwa firmy.

Świadczymy kompleksową usługę, służymy wsparciem technicznym DevOps/SysOps po implementacji oprogramowania. Utrzymanie, konfiguracja i pełne bezpieczeństwo obejmujące także regularne kopie bezpieczeństwa.

Serwery dobierane są indywidualnie pod Państwa zapotrzebowanie, parametry platformy oraz specyfikę branży. Wszystko po to, by rozwiązanie pracowało szybko i bez problemów użytkowych.

Otrzymują Państwo ten komfort, że sprawujemy pełną opiekę administracyjną, kontrolę wydajności serwerów, natychmiast reagujemy w sytuacjach kryzysowych, oraz chronimy przed atakami z zewnątrz. Oferujemy rozwiązania oparte na najnowszych technologiach i stale podnosimy jakość naszych usług. Dzięki temu odbiorcy mają nie zaburzony dostęp do serwisu.

W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania serwerów dedykowanych, Cloud standardowy i oparty na technologii Kubernetes, DevOps/SysOps a wszystko zgodnie z uzgodnionymi warunkami SLA.

Interesuje Cię hosting lub zarządzanie infrastrukturą serwerową w Twojej firmie? Skontaktuj się z nami