UI i UX

Wszystkie projekty Monogo budowane są z dbałością o wysoki poziom doświadczeń użytkowych i wizualnych. Szczegółowo analizujemy zachowania konsumenckie, potrzeby i preferencje, aby połączyć je z Państwa celami biznesowymi.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie i narzędzia analityczne śledzimy, co użytkownicy lubią oraz co jest dla nich wygodne, a co ich zniechęca do dalszego przeglądania stron. Krok po kroku przechodzimy przez ścieżkę którą przechodzi użytkownik, by poznać przyczyny porzucanych koszyków, oraz wytypować czynniki aktywizujące decyzje zakupowe.

Niezależnie czy jest to strona internetowa, platforma B2B czy aplikacja mobilna. Zawsze stawiamy na przyjazny, intuicyjny interfejs wspierający wysokie konwersje i pożądane zachowania. Projektujemy doświadczenia użytkownika na podstawie rozległych badań i doskonałych technologii.

Rozpoznajemy Państwa konkurencję oraz grupę docelową. Prototypujemy i analizujemy rozwiązania, testujemy i korygujemy. Precyzyjnie i świadomie dobieramy układ poszczególnych elementów interfejsu, strukturę menu, rozłożenie treści, “chwytliwość” i lokalizację przycisków CTA oraz poprawiamy szybkość działania strony.

Śledzimy najnowsze trendy i zmiany panujące na rynkach. Dopracowujemy każdy pozornie niezauważalny szczegół wizualny rozwiązania. Dzięki temu efekt cieszy oko, jest funkcjonalny i intuicyjny. Klienci chętniej wracają do takich serwisów i darzą je większym zaufaniem.