Projektowanie stron internetowych

Strona internetowa to niezbędne narzędzie w prowadzeniu biznesu. W Monogo projektujemy autorskie strony internetowe dopasowane do profilu Państwa firmy.

Każda witryna internetowa ma konkretny cel, który określamy już na początkowym etapie. Starannie dobieramy elementy od menu, poprzez nawigację do call to action. Prognozujemy zachowania użytkowników, aby strona lepiej wpisała się w strategię działań marketingowych.

Zadbamy też o rozmiar tekstów i zdjęć, szybkość ładowania się strony, integrację z portalami społecznościowymi.

Tworzymy responsywne strony internetowe w oparciu o najnowocześniejsze technologie i w ścisłym powiązaniu z Państwa potrzebami. Wiemy, że optymalnie zaprojektowana strona www jest szansą na rozwój biznesu i budowania silnej marki.

Każdy serwis internetowy wdrożony przez naszych developerów jest responsywny, dzięki czemu klient może przeglądać stronę na każdym urządzeniu. Indywidualne wdrożone systemy CMS pozwolą dodawać i modyfikować teksty, zdjęcia, produkty, aktualności.

Przygotowujemy makiety funkcjonalne jako zarys wyglądu strony online, tworzymy grafiki odpowiednie do planowanych treści, następnie frontend developerzy programują w wybranym języku. Dobieramy domenę i serwer, na którym dane i pliki strony www będą przechowywane. Pamiętamy także o przeprowadzeniu testów sprawdzających działanie strony.

Masz pomysł na stronę internetową? Chętnie pomożemy z wdrożeniem go do eCommerce Napisz do nas