Projektowanie sklepów internetowych

Monogo specjalizuje się w kompleksowym tworzeniu sklepów internetowych. Od przygotowania projektu po wsparcie i konserwację systemu. Jesteśmy doświadczonym zespołem w międzynarodowych realizacjach eCommerce dla zróżnicowanych modeli biznesowych. Proponujemy klientom rozwojowe, skalowalne rozwiązania, gotowe na ekspansję firmy i rozszerzanie o nowe funkcjonalności.

Na podstawie precyzyjnej analizy profilu Państwa firmy i jej procesów projektujemy dedykowane sklepy online odpowiadające oczekiwaniom i potrzebom Państwa grupy odbiorców. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na świadome i trafne dobieranie narzędzi, planowanie skutecznego customer journey oraz wykorzystanie potencjału obsługiwanego systemu.

Aby dotrzymać kroku dynamicznie zmieniającym się zachowaniom konsumenckim, dbamy o responsywność sklepów internetowych, aby równie doskonale realizowały swoje funkcje na ekranie każdego urządzenia i w każdej przeglądarce.

Zespół ekspertów Monogo wdraża oprogramowania eCommerce Magento dla rozwiązań B2B oraz B2C. Ich wysokie kompetencje poparte są zdobytymi certyfikatami różnorodnych rozwiązań technologicznych. Wyposażamy witryny sklepów w niezbędne sprawdzone narzędzia, integrujemy je z e-płatnościami, firmami spedycyjnymi i monitorowania przesyłek. W uzgodnieniu z Państwem budujemy strukturę przyjazną dla użytkowników, efektywnie eksponującą ofertę, ale też nastawioną na realizowanie jak najwyższego współczynnika konwersji i wysoką pozycję w SERP.

Dbamy o odpowiednią architekturę informacji i design sprawdzające się niezależnie od urządzenia które wybiorą Państwa klienci. Ściśle przestrzegamy aktualnych standardów bezpieczeństwa. Oddajemy w Państwa ręce przetestowane, bezpieczne rozwiązania, budzące zaufanie klientów i komfort użytkowania.

Każdy projekt po zakończeniu prac wdrożeniowych w uzgodnieniu z Państwem opatrzony może być wsparciem technicznym i utrzymaniem oprogramowania (System Support & Maintenance). To od was zależy zakres, którym się zajmiemy.

Nie czekaj z decyzją Skontaktuj się z nami