Migracje sklepów do Magento 2

Przeniesienie sklepu internetowego do Magento 2 niesie za sobą pakiet korzyści. Oprogramowanie to zbudowane jest przede wszystkim na nowszych i bardziej zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych w porównaniu do Magento 1. Co więcej, zdecydowanie lepiej jest dopasowane do obecnych potrzeb użytkowników i dopracowane pod względem funkcjonowania na urządzeniach mobilnych, w wielu kanałach dystrybucji.

Czytelny panel administracyjny, szybsza praca witryny, skalowalność i elastyczność, najwyższe standardy bezpieczeństwa, precyzyjne raportowanie, Marketing automation i SEO, prosta integracja z innymi narzędziami wspierającymi eCommerce.

Monogo przeprowadza kompleksowe i skuteczne migracje systemów z Magento 1 do Magento 2. Przenosimy bazy danych, szablony, rozszerzenia i dedykowane rozwiązania, by miały te same i jeszcze lepsze funkcjonalności. Nasz zespół na pokładzie ma certyfikowanych specjalistów Magento, którzy mają duże doświadczenie w przeprowadzaniu migracji sklepów w krajach na całym świecie. Zalet wdrożenia Magento 2 jest wiele więcej, ale co ważne trzeba mieć na uwadze, że od 30 czerwca 2020 Magento 1 nie ma już oficjalnego wsparcia ze strony producenta. Oznacza to, że wersja ta nie jest już aktualizowana.

Przenosimy także sklepy internetowe z dowolnych silników eCommerce na Magento 2. Mamy doświadczenie w bezpiecznych migracjach danych, realizowanych z troską o dobrą pozycję w wynikach organicznych.

Nie są zaskoczeniem obawy i wątpliwości pojawiające się przed podjęciem decyzji o zmianie oprogramowania sklepu internetowego. W końcu związane jest z to z ryzykiem skutków ubocznych w postaci utraty ruchu na stronie, linków, historii transakcji i innych danych.

Kiedy proces ten trafi w ręce doświadczonego zespołu ekspertów, migracje często dają firmom nowy start i dużo większe możliwości rozwoju na rynku sprzedaży elektronicznej. Znikną problemy ze skalowalnością i realizacją dużej ilości zamówień, integracje z innymi platformami będą możliwe i łatwe do implementacji, a Państwa biznes będzie znacznie lepiej odnajdywać się w funkcjonowaniu w wielu kanałach dystrybucji.

Magento 2 pozwoli uporać się z takimi problemami, jak brak możliwości integracji nowoczesnymi systemami, powoli ładująca się zawartość witryny, podatność na ataki hakerskie, słabe user experience.

Odpowiednio przeprowadzone przeniesienie sklepu internetowego zapewni Państwa platformie bezpieczeństwo i funkcjonalność oraz zupełnie nową jakość. Będzie ona zdolna płynnie obsługiwać dużo więcej transakcji w krótkim czasie, a także zapewni możliwość integracji z nowoczesnymi funkcjami wspierającymi sprzedaż online. Przy tym istotnie zmniejszy się liczba porzuconych koszyków.

Porozmawiajmy o migracji Twojego sklepu Skontaktuj się z nami