Migracje Magento 1 do Magento 2

Migracja systemu do Magento 2
niesie za sobą pakiet korzyści. Oprogramowanie to zbudowane jest na nowszych i bardziej zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych w porównaniu do poprzedniej wersji. Jest zdecydowanie lepiej dopasowane do obecnych potrzeb użytkowników i dopracowane pod względem funkcjonowania na urządzeniach mobilnych i w wielu kanałach dystrybucji.

Czytelny panel administracyjny, większa szybkość działania witryny, skalowalność i elastyczność, najwyższe standardy bezpieczeństwa, precyzyjne raportowanie, Marketing automation i SEO, prosta integracja z innymi narzędziami wspierającymi eCommerce.

Zalet migracji jest wiele więcej, ale warto też podkreślić, że od 30 czerwca 2020 Magento 1 nie ma już oficjalnego wsparcia ze strony producenta, co oznacza, że wersja ta nie będzie aktualizowana, a zmaga się obecnie z kilkoma problemami rzutującymi na spadek wydajności platformy. Co więcej, nie będą już dostępne poprawki bezpieczeństwa pierwotnej wersji, a więc zwiększone jest ryzyko ataków DDOS i innych szkodliwych i niepożądanych ataków.

Monogo przeprowadza kompleksowe i efektywne migracje systemów z Magento 1 do Magento 2. Przenosimy bazy danych, szablony, rozszerzenia i dedykowane rozwiązania, by miały te same, lub jeszcze lepsze funkcjonalności. Nasz zespół na pokładzie ma certyfikowanych specjalistów Magento, którzy mają duże doświadczenie w przeprowadzaniu migracji sklepów w krajach na całym świecie.

Rozważasz migrację swojego sklepu? Skontaktuj się z nami