Zespół specjalistów doświadczonych we wdrożeniach oprogramowania eCommerce

O firmie
W 2011 roku zaczęliśmy budować zespół, który obecnie liczy ponad 80 osób. Monogo to kreatywni w swoich dziedzinach specjaliści i eksperci, których kompetencje potwierdzone są certyfikatami. Elastycznie podchodzimy do potrzeb, rozwiązań i jesteśmy zorientowani na cel. W naszej pracy kierujemy się oczekiwaniami otoczenia biznesowego, ale też bardzo dużo uwagi poświęcamy aspektom wizualnym i użytkowym. Mamy za sobą sukcesy w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Zdobyliśmy doświadczenie w wielu branżach i w różnych modelach biznesowych. Na bieżąco śledzimy trendy w eCommerce, dzięki czemu sprawniej jesteśmy w stanie reagować wspólnie z Państwem na zmiany światowego kierunku sprzedaży online.
Nasz zespół

Jesteśmy profesjonalnym, zgranym i uzupełniającym się zespołem. Pracujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Na pokładzie mamy zwinne, kreatywne głowy i analityczne umysły.
Co ważne, rozumiemy procesy eCommerce i to jest nasz grunt, który pozwala nam wytwarzać najlepsze rozwiązania.

Dlaczego
warto nam zaufać
80+
pracowników
50+
ukończonych projektów
10
lat doświadczenia
6
oddziałów
60
technologii w jakich działamy
50+
zadowolonych klientów
Nasze certyfikaty

Dbamy o rozwój naszych pracowników, aby coraz lepiej dostosowywać się do potrzeb naszych klientów oraz na bieżąco wdrażać nowe technologie.

Tu jesteśmy
Lublin
ul. Nałęczowska 14, 20-701
Warszawa
Rzeszów
Baborów
Wrocław
Hanoi